Panica.Gaming – Podsumowanie sezonu ESEA OPEN sezon 44 i plany na przyszłość

Pozytywne wyniki w sezonie zasadniczym

Sezon zasadniczy ESEA OPEN sezon 44 trwał od 10 stycznia do 6 marca 2023 roku. W trakcie sezonu Panica.Gaming rywalizowała z innymi drużynami w ramach rozgrywek grupowych, w których musieli zmierzyć się z silnymi przeciwnikami.

Mimo to, Panica.Gaming zdołała osiągnąć pozytywne wyniki, zwyciężając w 9 meczach i doznając tylko 5 porażek. Ich dobra gra pozwoliła drużynie na zajęcie 101 miejsca i awans do fazy playoff.

Zwycięstwo w pierwszej rundzie playoff

W pierwszej rundzie playoff Panica.Gaming zmierzyła się z francuską drużyną SYMBIOTE GAMING, którą pokonali 2-0. Niestety, ich kolejny mecz przeciwko rosyjskiej organizacji Ovoshi okazał się zbyt trudnym wyzwaniem i Panica.Gaming przegrała 0-2. Mimo to, ich występ w ESEA OPEN sezon 44 był udany i pokazuje, że zespół może mierzyć wysoko.

Nadchodzące turnieje i perspektywy na przyszłość

Panica.Gaming nie spocznie na laurach. Mają przed sobą jeszcze wiele turniejów, w tym ARRMY RISING, SCL League i kwalifikacje do PLE: Nowy Poziom. Z pewnością wykorzystają swoje doświadczenia z sezonu ESEA OPEN sezon 44 i postarają się poprawić swoje umiejętności, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Podsumowanie

Panica.Gaming pokazała, że są w stanie konkurować z najlepszymi drużynami w swojej lidze i mają potencjał, aby rozwijać swoją karierę esportową. Z ich zapałem i determinacją, jest mało prawdopodobne, żeby ich porażka w fazie playoff zniechęciła ich do dalszego udziału w turniejach.

Dlatego, mimo że nie udało się im awansować do ESEA Intermediate, fani Panica.Gaming mogą być pewni, że drużyna jest zdeterminowana, aby wrócić jeszcze silniejsza i odnosić kolejne sukcesy w kolejnych turniejach.

Aktualny skład Panica.Gaming

  • Adam “Ign1tioN” Fabiś
  • Dawid Wsci3kly Karpecki
  • Patryk “Sasiol” Maciak
  • Sebastian “Xy3rp” Bzducha
  • Maciek “VENTUS” Gawor
  • Michał “Biały12” Orlikowski