O Nas

Panica.Gaming – czyli nowa społeczność dla graczy.

Panica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Nasze działania opierają się głównie na:

  • Prowadzeniu organizacji esportowej.
  • Prowadzeniu własnego serwera Teamspeak.
  • Zarządzaniu społecznością graczy i kibiców.
  • Graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

Trochę historii

Początki powstania tego projektu sięgają roku 2017. Z tamtego okresu pochodzi najbardziej kanoniczne logo Paniki, które powróciło w odświeżonej wersji pod koniec 2018 roku.

Nazwa Panica.Gaming pojawiła się po raz pierwszy 17 grudnia 2016 roku, kiedy to rebrandingowi uległ fanpage należący do Team Forsaken.

Od czasu założenia gamingu, Panica doczekała się przynajmniej trzech różnych właścicieli i niezliczonej liczby graczy, którzy przewinęli się przez organizację.

Jej funkcjonowanie od zawsze wiązało się ze wzlotami i upadkami, które motywowały kolejnych ludzi związanych z tym projektem, do jeszcze większego wysiłku na rzecz tworzonej społeczności.

Nowe otwarcie

Wraz z pojawieniem się pod koniec 2018 roku nowych właścicieli, rozpoczął się kolejny okres w historii organizacji. Wtedy też zostały ugruntowane podstawowe założenia, wokół których ma być budowana społeczności spanikowanych.

1. Działanie

W myśl powiedzenia: Dopóki król nie ruszy do walki, jego rycerze nie podążą za nim, staramy się dawać przykład naszym fanom. Bez działań osób zrzeszonych w Panice, cały gaming zwyczajnie by nie funkcjonował.

2. Społeczność 

Do tego grona należą wszystkie osoby, które wspierają działania organizacji – pośrednio lub bezpośrednio. Dawanie łapek w górę, zostawianie komentarza pod naszymi postami, czytanie tekstów na naszej stronie czy też kupowanie naszych koszulek – dzięki waszym reakcjom, jesteśmy w stanie dalej się rozwijać.

Społeczność to także nasi partnerzy, którzy zdecydowali się nam zaufać i wspierają nasze działania na rzecz promowania esportu, jako sposobu spędzenia wolnego czasu.

3. Weryfikacja

Część naszych działań wypali, część zwyczajnie obróci się przeciwko nam. Nie ma co ukrywać, że każdy popełnia błędy. My chcemy jednak się na nich uczyć. Dlatego też weryfikacja pomysłów i wyciąganie wniosków, stanowi istotny element funkcjonowania Paniki.

Najważniejszy jest złoty środek

Dzięki połączeniu tych trzech wartości, Panica.Gaming zamierza promować idee związane z grami oraz esportem, nie tylko wśród własnych graczy, ale także wśród własnych kibiców.

Nie chcemy tworzyć kolejnej nudnej organizacji. Naszym celem jest stworzenie projektu, który będzie odpowiadał na potrzeby wszystkich tych, którzy zdecydują się do nas dołączyć.

Jeżeli więc chcesz tworzyć z nami dalszą historię spanikowanych, to zapraszamy!