Zmiany w zespole Panica.Gaming – przedstawienie nowych zawodników

Panica.Gaming przechodzi zmiany. Zmiany te dotyczą składu drużyny CS:GO, która będzie reprezentować barwy zespołu w kolejnych rozgrywkach.

Zespół pożegnał się z dwoma zawodnikami: Adamem “Ign1tion” Fabiś i Sebastianem “Xyerp” Bzducha. Nie będziemy wdawać się w szczegóły przyczyn tych zmian, ponieważ naszym celem jest przede wszystkim przedstawienie nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny Panica.Gaming.

Nowa krew!

Nowymi zawodnikami w drużynie są Jakub “glazeleq” Jaśkowiak i Piotr “PIKU” Dorczyński. Obydwaj panowie to gracze, którzy swoimi umiejętnościami mają przyczynić się do osiągnięcia nowych sukcesów przez drużynę Panica.Gaming.

Z kim mamy do czynienia?

Jakub “glazeleq” Jaśkowiak to gracz, który w przeszłości występował w wielu zespołach, między innymi w YoD eSports. Jego umiejętności w grze, a także doświadczenie zdobyte podczas występów w innych zespołach, będą nieocenionym wsparciem dla drużyny Panica.Gaming.

Piotr Piku Dorczyński to z kolei zawodnik, który zawsze jest pełen determinacji i będzie w stanie wprowadzić do zespołu nowe pomysły i strategie, które pozwolą na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych rozgrywkach.

Podsumowanie

Zespół Panica.Gaming jest przekonany, że nowi zawodnicy wzmocnią drużynę i pozwolą na osiągnięcie jeszcze większych sukcesów. Cieszymy się zatem, że mamy okazję przedstawić ich jako członków naszego zespołu i życzymy im powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

Aktualny skład Panica.Gaming

  • Jakub “glazeleq” Jaśkowiak
  • Dawid “Wsci3kly” Karpecki
  • Piotr “Piku” Dorczyński
  • Maciek “VENTUS” Gawor
  • Michał “Biały12” Orlikowski