Play-offy

Kto wygra majora?

Wczoraj rozpoczęły się play-offy Berlińskiego Majora! Kto najbardziej zaskoczył w poprzedniej części, a kto wręcz przeciwnie?

Play-offy StarLaddera dadzą nam w końcu odpowiedź na najważniejsze pytanie tego miesiąca – która drużyna CS:GO jest obecnie najlepsza… A mówiąc dokładniej, która drużyna wygra berliński turniej? Na to oraz na kilka innych pytań, postaram się odpowiedzieć w poniższym tekście.

FaZe Clan

Drużyna naszego jedynego Polaka w tym turnieju – Filipa NEO Kubskiego, mimo dobrego startu w postaci wygranej 16:8 na mousesports, nie zaprezentowali się z dobrej strony.

Bilans z jakim zakończyli Fazę Nowych Legend to 1-3. Polegli oni na: Vitality 7:16, CR4ZY 9:16 oraz na Renegades 1:2 (19:22, 16:3, 14:16).

Mimo słabego występu całej drużyny, Filip zaprezentował się z dużo lepszej strony – przynajmniej w porównaniu z poprzednimi miesiącami.

mousesports

Po potknięciu na FaZe 8:16, Myszy zaczęły zmierzać ku awansowi. Po wygranej na North oraz Na`Vi kolejno: 16:13 i 19:17.

Niestety przegrali kolejne dwa spotkania na: Vitality i Liquid, oba 0:2. W ten sposób europejski skład żegna się z turniejem, notując bilans 2-3 .

Tym samym mouz staje się także pierwszym zaskoczeniem, ponieważ zawodnicy tej formacji byli typowani do bezproblemowego awansu.

ENCE

Skład w którym przed Majorem ogłoszono zmiany zaprezentował się świetnie! Finowie awansowali z bezbłędnym bilansem pokonując: Avangar 16:5, MIBR 16:8 oraz Vitality 2:0. Wygląda na to, że zawodnicy odłożyli sprawy kadrowe na bok i skupili się na celach sportowych. – Gramy jakby nic się nie wydarzyło – przekonywał opiekun formacji.

Avangar

Kazachstańska organizacja pozytywnie zaskoczyła już samym awansem. Bilans i drużyny jakie pokonała, wzbudziły tylko jeszcze większy respekt.

Udało im się wygrać: Renegades 16:13, Liquid 22:18 oraz G2 2:1. Pokonać ich zdołało tylko ENCE.

Liquid

Początkowy faworyt do wygranej w całych rozgrywkach, co prawda zdołał awansować, ale sposób w jaki to zrobili pozostawia wiele do życzenia.

Po wygranej na CR4ZY 16:9, przegrali kolejne dwa spotkania. Z NRG 9:16 oraz z Avangar 18:22. Grająca z nożem na gardle Amerykańska organizacja nie mogła popełnić błędu. I tego też nie zrobiła.

Zawodnicy Team Liquid pokonali North oraz mousesports 2:0.

Pickem oraz play-offy

Na poniższym zdjęciu, przedstawiam Wam moje typy na finałową fazę Majora. Po tym co stało się w poprzednich etapach, nie zdziwię się jeśli końcowa drabinka będzie zupełnie inna.

W komentarzach pod Naszym fanpagem możecie zamieścić swoje predykcje!

pickem


Jeżeli chcesz być na bieżąco z kolejnymi artykułami naszych redaktorów, polub nasz oficjalny profil na Facebooku.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania – skorzystaj z formularza kontaktowego.