koniec współpracy dywizja cs:go

Kończymy współpracę z dotychczasowym zespołem CS:GO

Rok kończymy podjęciem decyzji o zakończeniu współpracy z dotychczasowym zespołem CS:GO.

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z dotychczasowym składem dywizji CS:GO. Wraz z początkiem stycznia Lij0 i spółka nie będą już reprezentować barw Panica.Gaming.

Przygotowania do kolejnego sezonu

Koniec roku oznacza dla nas przygotowywanie gruntu pod kolejny sezon. Po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, zdecydowaliśmy, że pora na wprowadzenie pewnych istotnych zmian w Panice.

W założeniu, mają one usprawnić działanie całej organizacji. W pierwszej kolejności – wspomniane zmiany, dotkną funkcjonowania naszej głównej dywizji CS:GO.

Podziękowania

Dziękujemy naszym byłym już zawodnikom za reprezentowanie barw organizacji. Między nami bywało różnie, ale zawsze potrafiliśmy znaleźć jakąś nić porozumienia.

W ostatnim czasie zespół przechodził dość duże rotacje, ale mamy nadzieję, że chłopaki będą grać dalej razem i pokażą w 2020 pazur – ale już w barwach innego gamingu. Potencjał jest – muszą go jednak wykorzystać w 100%.

Były oficjalny skład Panica.Gaming CS:GO jeszcze przed ostatnimi zmianami:

Co dalej?

Obecnie rozważamy wszystkie możliwe opcje. Na pewno będziemy chcieli w pierwszej kolejności sprawdzić nasz nowo formowany zespół, który będzie wynikiem ostatnio przeprowadzonej rekrutacji. Jeżeli ten pomysł nie wypali, to mamy jeszcze w zanadrzu kilka planów zapasowych.


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na nasz temat, polub nasz oficjalny profil na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś pytania do nas, skorzystaj z formularza kontaktowego.